menu

Pero Radio

chevron_right

Urban Jukebox

Your Music Choice


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 10:00 am 4:00 pm

Дневна доза на балкански урбан фолк хитови за сите нејзини уживатели. Емисија во која можете да си одберете омилена песна во контекст на тековната и да ја посакате на чатот кој се наоѓа доле десно на оваа веб страна. Посветете песна на личностите во Вашата околина и направете им го дент поубав.

Total Page Visits: 10464 - Today Page Visits: 22


Contact:

 

36324 Pero St.,
SoldotnaAK 99669, USA.

Buseness phone: (907)262-1439

Mobile phone: (907)252-7220

Alt phone: (907)394-1203

 

E-mail: peromarinkovski@yahoo.com

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio
  Folk Pop

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio Folk
  Folk

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio Pop
  Pop Music

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio Love Songs
  Love Songs

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play