menu

Pero Radio

chevron_right

Funny Weekend

More love and happiness


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Викенд 10:00 am 8:00 pm

Викенд радио забава која изобилува со весели балкански и македонски народни постари хитови кои максимално го креваат расположението. Дозволете си малку повеќе забава и наздравете за сите убави нешта.

Total Page Visits: 10463 - Today Page Visits: 21


Contact:

 

36324 Pero St.,
SoldotnaAK 99669, USA.

Buseness phone: (907)262-1439

Mobile phone: (907)252-7220

Alt phone: (907)394-1203

 

E-mail: peromarinkovski@yahoo.com

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio
  Folk Pop

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio Folk
  Folk

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio Pop
  Pop Music

 • cover play_circle_filled

  Pero Radio Love Songs
  Love Songs

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play