menu

Pero Radio

chevron_right

Urban Rhapsody

Balkan Urban Folk


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 6:00 pm 12:00 am
Викенд 8:00 pm 12:00 am

На почетокот на вечерта ние бираме музика, а Вие уживате. Секоја песна е со цел да Ве воведе во убава и опиштена ноќ. Дозволете си миг на добро расположение и послушајте го нашиот музички избор.

Total Page Visits: 7498 - Today Page Visits: 46


Contact:

 

36324 Pero St.,
SoldotnaAK 99669, USA.

Buseness phone: (907)262-1439

Mobile phone: (907)252-7220

Alt phone: (907)394-1203

 

E-mail: peromarinkovski@yahoo.com

 • play_circle_filled

  Pero Radio
  Folk Pop

 • play_circle_filled

  Pero Radio Folk
  Folk

 • play_circle_filled

  Pero Radio Pop
  Pop Music

 • play_circle_filled

  Pero Radio Love Songs
  Love Songs

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play