menu

Pero Radio

chevron_right

Good Morning Folks

Coffee Time


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 7:00 am 10:00 am
Викенд 7:00 am 10:00 am

Квалитетен избор на балканска урбан фолк музика за повесел почеток на денот. Најновите и постарите проверени хитови кои ќе придонесат за подобро расположение. Секој ден започнат со добра песна е песна самиот по себе.

Total Page Visits: 3748 - Today Page Visits: 27


Contact:

 

36324 Pero St.,
SoldotnaAK 99669, USA.

Buseness phone: (907)262-1439

Mobile phone: (907)252-7220

Alt phone: (907)394-1203

 

E-mail: peromarinkovski@yahoo.com

 • play_circle_filled

  Pero Radio Folk
  Folk

 • play_circle_filled

  Pero Radio Pop
  Pop Music

 • play_circle_filled

  Pero Radio Love Songs
  Love Songs

 • play_circle_filled

  Mkd Pop
  Mak Pop

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play